Një projekt i veçantë

Një projekt i veçantë

Dy artistët e mirënjohur shqiptarë, Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe publikuan bashkëpunimin e shumëpritur. “Adrenaline” mban titullin projekti i dyshes, që u shoqërua me videoklip. Për tekstin u përkujdes Genc Prelvukaj, ndërsa për vizuelizimin Black Fish Entertainment, shkruan rtv21.tv

Ky është një projekt i veçantë i tyre dhe mbetet të shihet se sa do të pëlqehet nga fansat e artistëve të mirënjohur.

Bashkëpunimi i tyre u paralajmërua qe disa muaj./21Media