Reperi i mirënjohur shqiptar, Gent Fatali sot feston ditëlindjen. Një urim të veçantë i ka dedikuar e dashura e tij, Rozafa.

“Urime ditëlindjen i shtrenjti im”, shkroi e dashura e reperit.

Genti është një ndër emrat më të suksesshëm, më të dashur dhe të njohur për publikun shqiptar, i cili i ka dhuruar shumë hite publikut të cilat janë shumë të suksesshme dhe të pëlqyera./21Media