Këngëtarja e njohur, Genta Ismaili po shijon lidhjen e saj me të dashurin turk. Genta dhe Usta janë shumë aktiv në rrjetet sociale ku me ndjekësit ndjanë momentet e tyre romantike.

Ata aktualisht  për pushime janë në Ulqin. Dhe si duket ky vend i ka pëlqyer Ustës pasi që e ka përshkruar si të mrekullueshëm detin e Ulqinit.

Në dhjetor të viti të kaluar lajmet rozë pushtuan rrjetin se Genta është një lidhje me një biznesmen turk, nuk kaloi shumë kohë dhe ajo e konfirmoi këtë madje haptazi e shprehur dashurinë për të me fansat e saj. Ajo po qëndron në Turqi./21Media