Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli dhe i dashuri i saj turk aktualisht janë duke qëndruar në Shqipëri.

Çifti këto pushime duket se po i kalon shumë mire, teksa kanë zgjedhur njërin prej hoteleve luksoze të Vlorës.

Pamje nga këto pushime Genta vazhdimisht po publikon në rrjetet Instagram, shkruan rtv21.tv

Gjatë një interviste ka treguar se Ustën e kishte takuar rastësisht në një restaurant dhe u shpreh që ka qenë dashuri në shikim të parë. Genta dhe biznesmeni turk lidhjen e tyre janë duke e vazhduar drejt martesës./21Media