Çka po paralajmëron Genta?

Çka po paralajmëron Genta?

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, e cila aktualisht po qëndron në Stamboll të Turqisë është intervistuar nga mediat e njohura atje, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, Genta ka publikuar video në të cilat shihet teksa intervistohet nga mediat në Turqi.

“Kam qenë shumë herë në Turqi. Gjithçka është mirë, gjithçka është bukur, e dua Turqinë shumë, më pëlqen të jem këtu, energjia është shumë e mirë, i dua njerëzit dhe media faleminderit që erdhët”, kështu është shprehur Genta.

Genta ende nuk e ka bërë të ditur arsyen e vizitës së saj në Turqi.

Genta gjithashtu ka publikuar edhe një video teksa ka shijon një darkë romantike në Bosfor.

 

View this post on Instagram

 

music to my soul 🎻

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Kujtojmë se projekti i fundit i këngëtares është “Zjarr”. Deri tani kënga numëron më shumë se dy milionë klikime në kanalin zyrtar Youtube./21Media