35-vjeçarja rrëmbeu vëmendje

35-vjeçarja rrëmbeu vëmendje

Këngët e saj pëlqehen shumë, por Genta Ismajli pëlqehet edhe për bukurinë e saj. E bukurinë e saj në pah e ka vënë edhe në imazhin e fundit të publikuar në Instagram, shkruan rtv21.tv

Me veshjen e saj provokative ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Genta tashmë ka gjetur dashurinë dhe po jeton çaste të lumtura me të. Bukuroshja nga Kosova është në lidhje me biznesmenin turk, Hysein Usta. Sa i përket projekteve muzikore, 35-vjeçarja është duke punuar në bashkëpunimin e saj me reperin turk, Eypio të cilin pritet ta publikojë së shpejti. /21Media