Genta po shijon jetën duke udhëtuar nëpër botë

Genta po shijon jetën duke udhëtuar nëpër botë

Këngëtarja shqiptare nuk heziton asnjëherë t’i shfaq linjat e saj trupore.

Genta Ismajli edhe pse po qëndron larg nga muzika ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, shkruan rtv21.tv.

Këngëtarja 35-vjeçare e cila për momentin po gjendet në Turqi, ka postuar një foto mjaft provokative në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram. E veshur me bikini, ajo i ka treguar linjat e saj trupore për më shumë se 400 mijë fansa të saj që e ndjekin këngëtaren në Instagram.

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

 Kujtojmë se projekti i fundit i këngëtares është publikuar para gjashtë muajve dhe titullohet “Zjarr”. Deri tani kënga numëron më shumë se 2 milionë klikime në kanalin zyrtar Youtube./21Media