Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli dhe i dashuri i saj turk aktualisht janë duke i shijuar disa ditë pushimi.

Çifti nuk ka treguar se në cilin vend janë duke qëndruar, por sisa prej momenteve të këndshme që po kalojnë nën shoqërinë e njëri-tjetrit, ata po i publikojnë në rrjetet sociale.

Së fundmi, ka qenë Huseyin ai i cili ka publikuar disa pamje atraktive të Gentës në InstaStory.  Këngëtarja duket tërhqeëse, teksa vë në pah linjat e saj në bikini.

Gjatë një interviste ka treguar se Huseyinin e kishte takuar rastësisht në një restaurant dhe u shpreh që ka qenë dashuri në shikim të parë. Genta dhe biznesmeni turk lidhjen e tyre janë duke e vazhduar drejt martesës./21Media