Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli vitin e kaluar arriti disa suksese në karrierë në Turqi. Përveç kësaj Genta tashmë ka gjetur edhe dashurinë e jetës, ajo është në lidhje me biznesmenin turk, Hysein Usta.

Këngëtarja 36 vjeçare aktualisht është duke jetuar momente të lumtura dhe nuk heziton asnjëherë lumturinë e saj ta shfaq edhe në rrjetet sociale.

Përmes një fotografie të publikuar në Instagram Genta ka thënë se jeta është e mirë.

View this post on Instagram

Life is good

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Sa i përket projekteve muzikore, 35-vjeçarja është duke punuar në bashkëpunimin e saj me reperin turk, Eypio të cilin pritet ta publikojë së shpejti. /21Media