Tash e sa kohë  biznesmeni turk, Hysein Usta ia ka marrë zemrën këngëtares së njohur, Genta Ismajli.

E Genta që nga fillimi i lidhjes asnjëher nuk ka ngurruar  që të publikojë fotografi të ndryshme bashkë me Hyseinin. Një imazh të përbashkët dhe të bukur 36-vjeçarja e publikojë edhe së fundmi në Instastroy.

Dyshja kanë pozuar në veturë dhe afër njëri-tjetrit duken mjaft të lumtur, shkruan rtv21.tv

Kurse, sa i përket projekteve muzikore, 35-vjeçarja është duke punuar në bashkëpunimin e saj me reperin turk, Eypio të cilin pritet ta publikojë së shpejti. /21Media