Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Genta Ismajli së bashku me të dashurin e saj turk, Huseyin Usta, kanë udhëtuar për pushime drejt Kroacisë. Ata kanë publikuar disa fotografi nga pushimet, ku shfaqen të lumtur përkrah njëri-tjetrit.

Përveç Kroacisë, ata kanë vizituar edhe Malin e Zi, prej nga kanë publikuar storie.

Gjatë një interviste ka treguar se Ustën e kishte takuar rastësisht në një restaurant dhe u shpreh që ka qenë dashuri në shikim të parë. Genta dhe biznesmeni turk lidhjen e tyre janë duke e vazhduar drejt martesës./21Media