Pamje nga klipi

Pamje nga klipi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli ka paralajmëruar fansat se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor, shkruan rtv21.tv

Përmes një fotografie të shkëputur nga videoklipi i ri në të cilën duket tërheqëse, Genta ka zbuluar se kënga e re do të titullohet “Zjarr”.

Ajo nuk ka bërë të ditur detaje të tjera, mirëpo mbetet të shihet se me çka do t’i befasoj fansat.

 

View this post on Instagram

 

New Single & Music Video Coming Soon – Zjarr 🔥

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Ndryshe, “Papi” është projekti i fundit muzikor që Genta ka publikuar në gusht të vitit 2018 dhe deri tani kjo këngë në Youtube ka arritur mbi pesë milionë klikime./21Media