Georgina Rodriguez ndezi spekulime se ajo është fejuar me futbollistin, Cristiano Ronaldon ndërsa ajo ndau një mesazh të fshehtë në rrjetet sociale.

Çifti, i cili ndodhet në një pushim në një jaht 5.5 milionë në rivierën franceze me fëmijët e tyre, pozuan për një fotografi që mbulon gishtin e unazës së të dashurës së tij.

Georgina, 26 vjeç, ndezi ndjekësit, ndërsa postoi foton në Instagram krahas titullit “YESSS” ose “PO”, transmeton rtv21.tv.

Georgina në këtë foto është në një fustan të kuqërremtë që përqafonte linjat e saj trupore, ndërsa Cristiano kishte veshur një këmishë të Louis Vuitton me pantallona fildishi.

Çifti duket i dashuruar teksa mbështillnin krahët njëri-tjetrin teksa pozonin para plazhit.

Shprehja e Georgina u dha shumë pak fansave, por titrat e saj në Instagram “folën” më shumë pasi shkruante “YESSS”, së bashku me një emoji të trëndafilit.

Fansat ishin të shpejtë për të komentuar duke pyetur nëse Ronaldo i kishte propozuar.

Çifti kanë një fëmijë të përbashkët, Alana, ka lindur në 12 nëntor 2017 dhe është vajza biologjike e Georgina e cila është një asistente e dyqaneve.

Ndërsa ata tashmë ndajnë një familje të re së bashku, një fejesë mund të jetë hapi tjetër për të forcuar romancën e tyre./21Media