Publikohet kënga e G4shit

Publikohet kënga e G4shit

Njëri ndër reperët më të dashur për publikun shqiptar, G4shi, publikoi këngën e tij më të re. “Get Out” mban titullin kënga që e solli në bashkëpunim me Justin Love dhe që erdhi vetëm në versionin audio, transmeton rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

*Get Out* is OUT NOW!!!

A post shared by GASHi (@gashi) on

G4shi do të marrë pjesë në festivalin “Sunny Hill Festival”, që do të mbahet më 2, 3 dhe 4 gusht në Gërmi. Në këtë festival do të performojnë edhe artistë të tjerë të njohur si: Miley Cyrus, Calvin Harris, Dua Lipa, Ledri Vula, Ilira, Elvana Gjata, Mc Kresha, Lyrical Son, etj./21Media