Gjatë kohës kur të gjithë po qëndrojnë  të izoluar dhe pa angazhime, disa prej artistëve  në kanë shfrytëzuar këtë kohë për të punuar në projekte të reja.

Në mesin e tyre, bënë pjesë edhe Getinjo i cili së fundi ka publikuar një “Freestyle” që e ndau edhe me fansat në Instagram.

Getinjo për këtë video pranoi  komente pozitive nga ndjekësit dhe miqtë.

https://www.instagram.com/p/CAgS-mjhXeS/

Kujtojmë se, në muajin prill Getinjo ka publikuar këngën “Rash”. Veçanti e këtij projekti është se videoklipi vjen i realizuar me telefon në karantinë. /21Media