18 dhejtori është një ndër datat më të rëndësishme për Mozzik dhe Loredanan. Në këtë datë, dy vjet më parë erdhi në jetë Hana, vajza e vetme e çiftit.

Ndonëse festat tjera ishin më të zbehta për familjes, shkaku i ndarjes së artistëve, ky vit është krejt ndryshe. Ata do të festojnë së bashku me vajzën, pasi ka disa javë që janë ribashkuar.

Në llogarinë e tij në Instagram, Mozzik ndau me ndjekësit një fotografi me Hanën dhe i dedikoi asaj një urim special, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

Ndërkaq edhe Loredana ndau me ndjekësit një video në InstaStory, me ç’rast edhe e uroi vajzën e saj./21Media