Modelja zbulon planet e saja

Modelja zbulon planet e saja

Një muaj më parë, Gigi Hadid konfirmoi ribashkimin me këngëtarin Zayn Malik.

Çifti, të cilët u bashkuan pas më shumë se dy vjetësh, tashmë kanë filluar të planifikojnë edhe për të ardhmen e tyre.

Modelja ka zbuluar se po mendon të fillojë një jetë më ndryshe me 27-vjeçarin.

Unë mendoj se ndërsa plakem … edhe një ditë do të krijoj një familje dhe nuk e di nëse do të jem gjithmonë modele”, është shprehur Hadid, duke shtuar se “njerëzit me të cilët punoj më bëjnë shumë të lumtur, unë kam aq fat që jam rreth tyre. Po kush e di?”.

 

Kujtojmë se Gigi ishte pjesë e klipit të këngës së Zayn “Pillow Talk”, në vitin 201./21Media