Instagrami i modeles pushtohet nga komentet e shqiptarëve

Instagrami i modeles pushtohet nga komentet e shqiptarëve

Modelja Gigi Hadid, është fotografuar me flamur shqiptar, teksa po kalonte rrugët e New York-ut. Pas modeles së njohur po qëndronte një makinë në xhamin e së cilës shihen një hartë e Shqipërisë me ngjyrat e flamurit kuq e zi dhe mbishkrimi Albania, shkruan rtv21.tv

Këtë fotografi Gigi e ka publikuar edhe në Instagram, ku nuk i shpëtoi komenteve të adhuruesve të saj shqiptar./21Media