Gigi ka prerë flokët shumë shkurtër

Gigi ka prerë flokët shumë shkurtër

Modelja e famshme Gigi Hadid vendosi që të bëjë një ndryshim të madh në imazhin saj dhe kështu ajo ka prerë flokët shumë të shkurtër, shkruan rtv21.tv

Menjëherë pasi ndryshimit që ka bërë Gigi në pamje ka ndarë një foto nga llogaria e saj në Instagram.

Nuk kanë munguar komentet e shumta pozitive për të nga fansat e saj nga e mbarë bota./21Media