Çifti i famshëm, Zayn Malik dhe Gigi Hadid janë bërë prindër për herë të parë në muajin shtator të vitit të kaluar.

Kurse, modelja 25 vjeçare, tashmë ka zbuluar emrin e vajzës së saj, katër muaj pasi e solli atë në jetë.

Gigi dhe Malik vajzën e tyre e kanë pagëzuar me emrin,‘Khai.

Emrin e vajzës, modelja e ka vendosur edhe në rrjetet sociale./21Media