Çifti i njohur më romantik se kurrë!

Çifti i njohur më romantik se kurrë!

Gili dhe Ilir Behrani janë njëri ndër çifët më të njohur të estradës shqiptare.

Së fundmi Gili në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar një video tejet të veçantë, shkruan rtv21.tv

Në video Gili shihet teksa ecën shkallëve dhe në sfond dëgjohet melodia e pianos e luajtur nga bashkëshorti i saj Iliri.

Video është realizuar nga Arian Havolli dhe Fatlum Hajredinaj./21Media

Pure love! Music: Ilir Berani – Live Video: @arian_havolli @fatlumhajredinaj @savatours @savatours_kosove #mamastrip

A post shared by Contact Manager : +37744158103 (@gili.official) on