Vet Fjolla e ka publikuar videon në të cilën Gili e quan "femër e gumës"

Vet Fjolla e ka publikuar videon në të cilën Gili e quan “femër e gumës”

Kohëve të fundit Gili dhe Fjolla Morina po shihen shpesh në shoqërinë e njëra tjetrës.

Duket se ato kanë krijuar një marrëdhënie të ngushtë me njëra tjetrën dhe nuk mërziten edhe nëse thonë fjalë të rënda!

Së fundmi vet Fjolla e ka publikuar një video në Instagram në të cilën dëgjohet teksa i thotë Gilit të shkojnë për të fjetur sepse do të zgjohen herët, e Gili i thotë se ajo vetëm për fotografi i don ata “oj femër e gumës”, shkruan rtv21.tv

Duket se kjo është një shaka e Gilit e cila i ka pëlqyer shumë Fjollës andaj edhe e ka publikuar./21Media

19412717_1096585217162719_1414987073135312896_n by lajme-portali2