Këngëtarja shumë e pëlqyer nga publiku, Fevzije Konushevci-Berani e njohur si Gili, feston sot ditëlindjen.

Gili ka mbushur sot 54 vjet, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka publikuar një fotografi me mbishkrimin “Sot ditëlindja ime”, teksa ka pranuar urime të shumta nga ndjekësit e saj.

https://www.instagram.com/p/CAcDdT3jrGA/?utm_source=ig_web_copy_link

Bashkëpunëtori më i madh i saj është bashkëshorti, Ilir Berani, me të cilin ka punuar që nga fillimi i karrierës dhe i cili i ka bërë shumë hite që janë dëgjuar dhe dëgjohen vazhdimisht.

Ilir Berani ka shfrytëzuar llogarinë e tij personale në rrjetin social Facebook për ta uruar Gilin.

“Gezuar ditelindjen dashuri!”, ka shkruar Ilir Berani krahas fotos së Gilit./21Media

Gezuar ditelindjen dashuri!

Gepostet von Ilir Berani am Mittwoch, 20. Mai 2020