"Fustani i bardhë" mban titullin kënga e re e Gilit

“Fustani i bardhë” mban titullin kënga e re e Gilit

Këngëtarja e njohur shqiptare dhe shumë e dashur për publikun, Gili së shpjeti do të publikojë këngën e saj më të re.

Këtë e bëri të ditur vet këngëtarja përmes një postimi në Instagram, Gili ka zbuluar se kënga e re do të titullohet “Fustani i bardhë’.

Gili nuk ka dhënë ndonjë detaj tjeter rreth këtij projekti.

 

View this post on Instagram

 

FUSTANI I BARDHË 🎼🎤🎶. së shpejti….!

A post shared by Gili Official profile (@gili.official) on

“Susta” titullohet  projekti i fundit i Gilit, të cilin e ka sjellur në muajin shkurt, në bashkëpunim me Burakun dhe grupin Fama. /21Media