Me këtë fotografi përshëndesin fansat nga Prishtina

Me këtë fotografi përshëndesin fansat nga Prishtina

Këngëtarja e mirënjohur, Fevzije Konushevci – Berani e njohur si Gili është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Edhe përkundër angazhimeve të shumta që i ka, këngëtarja asnjëherë nuk i harron fansat e saj me të cilët ndan momente nga jeta e saj, shkruan rtv21.tv

Në llogarinë e saj në Instagram ku këngëtarja ka mbi 47 mijë ndjekës, ndan shpesh me fansat e saj fotografi të këndshme, e së fundi ka përshendetur ndjekësit me një fotografi të bukur me bashkëshortin, Ilirin.

“Përshëndetje nga Prishtina”, është mbishkrimi i fotografisë ku të dy duken mjaft të lumtur.

 

View this post on Instagram

 

Pêrshëndetje nga Prishtina !❤️

A post shared by Contact Manager : +38344158103 (@gili.official) on

Gili dhe Iliri u martuan në vitin 1990 dhe janë prindër të dy djemve, Roberit dhe Redonit./21Media