Gili publikoi një foto pranë bashkëshortin

Gili publikoi një foto pranë bashkëshortin

Tekstshkruesi i njohur, Ilir Berani, feston sot ditëlindjen dhe sigurisht se urimet nga personat e afërt të tij nuk do të mungonin, shkruan rtv21.tv

Bashkëshortja e tij, këngëtarja e mirënjohur, Gili ka publikuar një fotografi në të cilën shfaqet e lumtur pranë Ilirit.

Urime dashni ditëlindja”, ka shkruar Gili krahas fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

Urime dashni ditëlindja❤️🎂

A post shared by GILI Official profile (@gili.official) on

Ndonëse nuk i pamë bashkë në skenë, prapë se prapë ata punuan bashkë për të sjellë projekte të mira. Këngëtarja Gili po thuajse që nga fillimi i karrierës ka kënduar këngët punuar nga bashkëshorti i saj Ilir Berani. Por përveç në muzikë, Gili dhe Ilir Berani fillimisht ishin shokë banke, e pastaj u bënë edhe shokë jete./21Media