Përurohet fillimi i punimeve, projekti financohet nga MKRS-ja

Në Gjakovë sot është bërë përurimi i punimeve për ndërtimin e stadiumit të ri të futbollit. Pjesa kryesore e investimit në këtë stadium do të jetë nga Ministria e Sportit, prandaj në fillimin e punimeve prezentë ishin Minstrja e Sportit Vlora Dumoshi dhe Kryetari i Gjakovës Aridan Gjini.(E pergaditi- Bajram SHALA)./21Media