Një person nga Gjilani ka raportuar mbrëmë në polici se ka hasur në një mbetje mortore.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësiti policor, shkruan rtv21.tv.

Policia ka bërë të ditur se në lidhje me këtë është njoftuar prokurori dhe rasti është duke u hetuar./21Media