Vrasje e dyshimtë

Vrasje e dyshimtë

Një burrë në të 20-tat është arrestuar me dyshimin për vrasje të një gruaje, e cila u gjet e vdekur në Kent të Anglisë.

Trupi i gruas 50 vjeçare u gjet mbrëmë në një pronë në zonën e rrugës Mierscourt të Rainham në orën 8:32, transmeton rtv21.tv.

Oficerët dhe Ambulanca e Bregut Juglindor e gjetën trupin e të ndjerës, ndërsa Policia e Kentit thonë se 20 vjeçari dhe e ndjera ishin të njohur me njëri-tjetrin./21Media