Rasti po hetohet

Rasti po hetohet

Një grua është gjetur pa shenja jete në afërsi të “Pistës Kosovë” në plazhin e Durrësit.

Mësohet se gruaja e mbytur është rreth moshës 25-30 vjeçe.

Policia kufitare ka bërë të mundur nxjerrjen e trupit të vajzës dhe nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Po punohet për identifikimin e trupit të pajetë që u gjet sot në plazhin e Durrësit.