Policia po merret me rastin

Policia po merret me rastin

Një grua 77 vjeçare është gjetur e vdekur sot rreth orës 09:00 në rrugën “Hyzri Talla” në Prishtinë.

Lajmin për portalin rtv21.tv e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Rreth orës 09:00 kemi pranuar informatën se në rrugën Hyzri Talla në Prishtinë, është i shtrirë një person (femër – 1942). Menjëherë në vend ngjarje kanë dale njesitët e nevojshme dhe ekipi mjekësor i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës”, ka thënë Ahmeti.

Me rastin po merren njësite përkatese policore./21Media