Gjendet një person i pajetë rrugës për në Tufinë në Tiranë.

Viktima nuk është identifikuar ende, ndërkohë që është gjendur pa shenja jete në rrugën “Myslym Keta”.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet./oranews