Vdekje e dyshimtë

Vdekje e dyshimtë

Një person është gjetur i vdekur sot rreth orës 06:55 në rrethana ende të paqarta në Vitomiricë të Pejës.

Rastin për portalin rtv21.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova.

“Sot rreth orës 06:55 policia ka marr një info se në fsh. Vitomiricë një person është i shtrirë dhe dyshohet të jetë pa shenja jete, ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës”, tha Rugova për rtv21.tv.

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova tha se me urdhër të prokurorit rasti cilësohet si hetim i vdekjes.

Policia njoftoi se është duke punuar intenzivisht për zbardhjen e rastit./21Media