Aksidentohet këngëtarja "Fifi"

Aksidentohet këngëtarja “Fifi”

Këngëtarja shqiptare, Filloreta Raçi e njohur me pseudonimin “Fifi”, ka pësuar një aksident gjatë xhirimeve, por jo të rrëzikshëm siç e quan vet këngëtarja.

Fifi ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram duke treguar se është mirë dhe tha se nuk ishte ndonjë aksident i rënd përveç se një çepje që kaloi shumë shpejt,shkruan rtv21.tv.

Ajo ka falënderuar të gjithë ata që janë shqetësuar për të./21Media