Kësaj radhe nuk ishin për të dashurën e tij!

Kësaj radhe nuk ishin për të dashurën e tij!

Me koncertet e shumta që po mbanë brenda dhe jashtë vendit si dhe angazhimet e tjera, duket se reperi Gjiko rrallë herë po gjen kohë për ta parë familjen e tij.

Të paktën kështu kuptohet nga disa video që së fundmi ka publikuar në Instastory, shkruan rtv21.tv

Ai ka shkuar dhe e ka vizituar nënën e tij të cilës edhe ia kishte blerë disa lule shumë të bukura.

Në fotografi mund ta shihni se nëna e tij duket si të jetë një vajzë e re./21Media