Reperi i njohur Gjiko dhe reperja e njohur, Melinda Ademi pritet që së shpejti të vijnë me projekt të përbashkët muzikor.

Se po vijnë në bashkëpunim Gjiko dhe Melinda e kanë bërë të ditur përmes postimeve në rrjetin social Instagram.

Përveç fotografive ku shihen së bashku, ata nuk kanë dhënë ndonjë detaj lidhur me projektin që po e sjellin.

 

View this post on Instagram

 

@gjikotheflyboy 🔥⌛️

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

 

View this post on Instagram

 

@gjikotheflyboy 🔥⌛️

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

 

View this post on Instagram

 

Coming Soon 💥 MELINDA x GJIKO

A post shared by AVD Digital (@avddigital) on

Ndryshe, “Xhiro” është projekti i fundit muzikor nga Gjiko. Kënga numëron mbi dy milionë klikime në Youtube.

Ndërsa projekti i fundit muzikor nga Melinda titullohet “Nashta” dhe numëron mbi pesë milionë klikime në Youtube./21Media