Gjiko arrin suksesin e parë me këngën “Çuna të rrugës”

Gjiko arrin suksesin e parë me këngën “Çuna të rrugës”

Reperi i njohur nga Peja, Asdren Gjikolli – Gjiko së fundmi në Instagram ka publikuar një fotografi pranë të cilës la një mesazh domethënës.

“Kur mos e le dikond met tregu kush je qka je a qka mundesh me bo”, këtë mbishkrim Gjiko e ka lidhur me suksesin që ka arritur me këngën e tij të fundit “Çuna të rrugës” të cilën e ka publikuar para disa dite dhe tani numëron  mbi 1 milionë klikime në Youtube.

 

View this post on Instagram

 

Kur mos e le dikond met tregu kush je qka je a qka mundesh me bo . fuck them 😎🖕🏻#cunaterruges 1milli❤️

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Kënga e re e Gjikos, është prodhuar nga RedBox Entertainment, dhe është publikuar në YouTube së bashku me videoklip të punuar nga ‘’Sekuencë’’. /21Media