"Faje" titullohet kënga e re nga Gjiko dhe Skerdi

“Faje” titullohet kënga e re nga Gjiko dhe Skerdi

Reperi i mirënjohur Gjiko ka publikuar projektin e tij më të ri, kësaj radhe në bashkëpunim me Skerdin.

Kënga mbanë titullin “Faje” dhe është punuar nga Big Band dhe RedBox, shkruan rtv21.tv

Videoklipi i këngës është realizuar nga produksioni i mirënjohur Entermedia./21Media