Njëra ndër artistet më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar, Gjira Kajtazi është në pritje të fëmijës së dytë.

Ajo së shpejti do bëhet nënë e një vajze dhe, shkruan rtv21.tv

Se po bëhet edhe me vajzë Gjira ka treguar vet përmes disa postimeve në rrjetet sociale, teksa ka shkruar se me padurim po e pret takimin me vajzën

Në disa fotografi Gjira ka shfaqur barkun e fryrë, teksa shihet se statzënia ka reflektuar shumë në pamjen e saj.

Kujtojmë se, Gjira Kajtazi vitin e kaluar është bërë nënë për herë të parë, e një djali të cilin e ka pagëzuar me emrin Maël. /21Media