Një ndër artistet më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar, Gjira Kajtazi po bëhet nënë për herë të dytë. Lajmin e ka konfirmuar përmes një fotografie të veçantë në Instagram, ku shfaqet djali i saj, Maëli dhe pranë tij disa fotografi të ultrazërit.

“Ky burrë i vogël do të bëhet vëllai i madh së shpejti’, shkroi ajo krahas fotografisë.

Gjira Kajtazi vitin e kaluar është bërë nënë për herë të parë./21Media