"Nuse", kënga më e re e Gjirës

“Nuse”, kënga më e re e Gjirës

Rep-artistja e mirënjohur shqiptare, Gjira Kajtazi, sapo publikoi këngën e saj më të re “Nuse”. Ky projekt i artistes erdhi vetëm në versionin audio dhe për tekstin e këngës u përkujdes ajo, transmeton rtv21.tv

Mbetet të shihet se si do të pritet ky projekt nga fansat e saj të shumtë./21Media