Veshjet që duhet t’i keni këtë pranverë

8 Prill 2017

Mëngët si zile 

Mëngët si zile 

Mëngët zile, do të jenë tendenca më e madhe e kësaj pranvere,  të cilat kanë filluar të  jenë pjesë e veshjeve të stilisteve dhe blogereve më të njohura të modës, shkruan rtv21.tv

Bluza, fustane apo xhaketa me mëngë shumë të gjera janë veshje që nuk duhet t’i mungojnë gardërobës suaj këtë pranverë.

Në stile të ndryshme, në gjatësi të ndryshme, ato janë lehtë të kombinueshme dhe janë të përshtatshme për çdo rast.

Me ngjyra e modele të ndryshme, shikoni më poshtë disa kombinime nga të cilat mund të inspiroheni./21Media