Gjobiten dy yjet e Romës

Pasi u panë në një lokal në orët e vona të shtunës, Zaniolo dhe El Shaarawy priten të gjobiten nga klubi i Romës.
Klubi ka njoftuar se pak ditë më parë te Roma dolën 4 persona pozitivë me COVID-19 dhe klubi kishte bërë të qartë që dhe rekomandoi të gjithë lojtarët të tregojnë kujdes.
Këtë kujdes dy lojtarët e Romës nuk e treguan dhe ata do të thirren ng drejtuesit e klubit ku mendohet se do të ndëshkohen./21Media

Back to top button