Reperi i njohur kosovar, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha së shpejti do bëhen prindër të një vajze.

Ardhja në jetë e vajzës, çiftin e gëzoi shume dhe në lidhje me këtë Ledri dhe Sara dje organizuan “Babyshower”.

E veçanta e kësaj feste për Ledrin ishte momenti kur gjyshja e tij, Naxhije Buçinca këndoi për të.

 

View this post on Instagram

 

Kur gjyshja i kendon nipit dhe nuskit @ledrivula @sarahoxha #❤️❤️❤️

A post shared by xheraldina (@xheraldina) on

Në këtë ditë feste çifti ftoi personat më të dashur, të cilët i dhuruan një ditë speciale me prezencën e tyre.

Lajmin se po bëhen prindër çifti e konfirmoi përmes nje video buzë detit në muajin korrik. /21Media