Ferizaj-Vushtrria dhe Prishtina – Istogu

Ferizaj-Vushtrria dhe Prishtina – Istogu

Me short janë përcaktuar palët rivale të gjysmëfinales së plej- offit, të Superligës së Kosovës në hendboll për femra. Ndeshjet e para Ferizaj-Vushtrria dhe Prishtina – Istogu zhvillohen më 13 dhe 14 qershor, ndërsa ato të kthimit më 17 dhe 18 qershor.(E pergaditi-Tomor GRABOVCI)./21Media