Gjyste Vulaj mbush 42 vjet

Gjyste Vulaj mbush 42 vjet

Këngëtarja e njohur, Gjyste Vulaj ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të festuar ditëlindjen e 42-të.

Përveç se është shndërruar në një bionde ajo ka realizuar disa fotografi në të cilat duket si një vajzë në moshë të re,  e jo një grua që është mbi të dyzetat. Me fustan të bardhë Gjystja duket mahnitëse, shkruan rtv21.tv.

Bukuroshja nga Mali i zi ka ndarë në Instagram këto fotografi, ku ka marrë shumë urime nga ndjekësit e saj.

Kjo ditëlindje Gjysten e gjen nënë të dy fëmijëve, një vajze dhe një djali./21Media