Gylsereni si kurrë më parë!

Gylsereni si kurrë më parë!

Aktorja e njohur dhe shumë e përfolur, madje edhe në mediat shqiptare, Nurgul Yesilcay me fotosesionin e ri ka mahnitur fansat e saj.

Aktorja turke që në trojet shqiptare njihet si ”Gylsereni” nga roli i saj në serialin ”Fate të kryqëzuara” së fundmi ka realizura një set fotografik, me ç’rast ka reklamuar çantat dhe veshjet e një butiku turk, shkruan rtv21.tv. Ajo që bie në sy, në shikim të parë është bukuria dhe eleganca të cilën çdo herë kjo aktore di ta ruajë dhe shfaqë aq bukur.

Fotografitë me pamje joshëse, aktorja nuk e ka lënë pa i publikuar edhe në rrjete sociale, ku natyrisht që nuk kanë munguar komentet pozitive./21Media