Konfiskohet një armë

Konfiskohet një armë

Dy persona nën kërcënimin e armës kanë grabitur filialin e një banke në Kamenicë.

Policia ka bërë të ditur se ka arrestuar personat e dyshuar. Ndërsa gjatë kontrollit tek një i dyshuar është gjetur dhe konfiskuar një armë-pistoletë me një karikator dhe shtatë fishek të kalibrit 7.65 mm.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje./21Media