Grabisin para e cigare

Grabisin para e cigare

Dy persona kanë raportuar në polici se derisa ishin duke punuar në pikën e karburanteve kanë shkuar dy persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armëve kanë grabitur arkën me para dhe disa pako me cigare.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 04:32 në Prizren.

Të dyshuarit janë larguar në drejtim të panjohur ndërsa nuk raportohet për të lënduar./21Media