Gëzim në familjen Xhaka

Gëzim në familjen Xhaka

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita Lekaj sot janë bërë prindër për herë të parë.

Martesa e çiftit është bekuar me një vajzë.

Në rrjetin social Instagram, Graniti ka publikuar një fotografi shumë të veçantë, ku shihet dora e tij, e bashkëshortes dhe e vajzës së tyre.

Mirëseerdhe princesha jonë e vogël, babi dhe nëna të duan shumë”, ka shkruar futbollisti krahas fotografisë, teksa të shumta kanë qenë urimet nga ndjekësit e tij në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Welcome our little princess Mommy and Daddy love you ❤️ @leonita.x

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Kujtojmë që Graniti dhe Leonita dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë në vitin 2017./21Media